آموزش ثبت نام در صرافی بایننس

سایت صرافی بایننس معروفترین و بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در دنیا میباشد. این صرافی از معتبرترین ارزهای دیجیتال پشتیبانی میکند و امکان خرید و فروش به روش های مختلف در آن وجود دارد. در این مقاله به آموزش گام به گام  ثبت نام در سایت Binance میپردازیم همچینین لینک ثبت نام جهت کاهش هزینه ترید در صرافی بایننس را ارائه میدهیم.

دسترسی سریع به بخش های مختلف

بایننس چیست؟

بایننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان است که کاربرانی از تمام نقاط جهان دارد. حجم معادلات روزانه  در سایت صرافی Binance به 2 میلیارد دلار و تعداد معاملات آن در ثانیه به 1.5 میلیون میرسد!

صرافی بایننس در سال 2017  توسط فردی چینی و در کشور مالت تاسیس گردید. با این وجود، به دلیل سرعت بالای معاملات در عین امنیت بالا و کمیسیون پایین به برترین صرافی ارز دیجیتال تبدیل گردید. هم اکنون این صرافی معتبر در نقاط مختلف جهان شعبه دارد و دفتر مرکز آن در کشور مالت واقع شده است.

نحوه کار صرافی بایننس

نحوه کار این صرافی به این صورت است که فروشندگان و خریداران ارزهای دیجیتال سفارش خود را ثبت میکنند. سپس سایت صرافی در کمترین زمان ممکن ارتباط بین فروشنده و خریدار را برقرار میکند. بنابراین همواره میتوان از صرافی بایننس ارزهای مختلف را با بهترین قیمت خرید و فروش کرد. صرافی بایننس بهترین بستر برای خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال است.

مهمترین ویژگی های صرافی Binance

سایت بایننس ویژگی های منحصر به فردی دارد که بی شک در هیچ یک از صرافی های رقیب یافت نمیشود. بحث امنیت بالا و تضمین دارایی مشتریان ، سرعت بالا و کارمزدهای پایین از جمله این ویژگی هاست که در ادامه به بررسی میکنیم.

کارمزد معاملات Binance، کمترین کارمزد در تمام صرافی ها

یکی از اصلی ترین ویژگی های بایننس ارائه کمترین کارمزد در میان تمامی صرافی ها میباشد. یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت و رشد سریع این صرافی نیز همین کارمزد پایین معاملات میباشد.

کمیسیون صرافی بایننس

همانطور که در جدول بالا مشاهده میکنید کیمسیون معاملات در صرافی بایننس در بیشترین حالت 0.1 درصد میباشد. یعنی به ازای مثلا هر 10 میلیون تومان معامله در این صرافی مبلغ کمیسیون Binance تنها 10 هزار تومان خواهد بود.

راه های کاهش کمیسیون معاملات در صرافی بایننس

با وجود این کمیسیون ناچیز راه هایی وجود دارد که کمیسیون بایننس از این هم کمتر شود. مهمترین این راه کار ها استفاده از لینک های ثبت نام و ویژه و یا استفاده از بایننس کوین برای انجام معاملات میباشد. در ادامه به معرفی این راهکارها میپردازیم

استفاده از بایننس کوین (BNB) در انجام معاملات

بایننس کوین یکی از قویترین و مطمئن ترین ارزهای دیجیتال است که توسط صرافی بایننس ارائه شده است. صرافی بBinance همواره می کوشد در جهت تشویق هرچه بشتر تریدر ها به استفاده از این ارز دیجیتال اقدام کند.در نتیجه کمیسیون معاملات با  ارز BNB را به مقدار 25 درصد کاهش داده است. بنابراین فرض کنید برای خرید 10 میلیون تومان بیتکوین از ارز بایننس کوین (BNB) استفاده شود. در این صورت کمیسیون بایننس از این معامله به جای 10 هزار تومان (0.1 درصد) به 7 هزار و 500 تومان (0.075 درصد) تبدیل میشود.

استفاده از لینک های اختصاصی ثبت نام در بایننس

یکی از آسانترین راه ها برای کاهش قابل توجه کمیسیون معاملات Binance استفاده از لینک های اختصاصی ثبت نام میباشد. این لینک های اختصاصی توسط اکانتهای با موجودی بالا در سایت بایننس ساخته میشود. استفاده از این لینکها برای ثبت نام میتوانند کمیسیون بایننس را تا 20 درصد کاهش دهند. برای استفاده از این لینکها کافیست بر روی آنها کلیک کنید و پس از ورود به سایت بایننس ثبت نام خود را انجام دهید.

روش های متنوع انجام معاملات در صرافی Binance

یکی از بزرگترین ویژی های صرافی بایننس  امکان انجام معاملات به روش های متنوع است. این صرافی به عنوان قویترین صرافی ارز دیجیتال  امکان انجام معاملات به روش های مارکت (Market) ، لیمیت (Limit) و او تی او (oto) را فراهم نموده است. در ادامه به معرفی این روش ها میپردازیم.

معاملات به روش مارکت (Market)

در این روش با زدن یک دکمه میتوانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را به قیمت لحظه ای بازار بخرید یا بفروشید. شیوه کار به این صورت است که سایت برای این خرید به سراغ ارزان ترین پیشنهاد فروش میرود و آن را برای شما میخرد. برای فروش نیز به سراغ بالاترین پیشنهاد خرید رفته و آن را برای شما منظور میکند.

توصیه میشود اگر قصد تبدیل سریع ارز دیجیتال خود را دارید، میتوانید از این روش استفاده کنید. این روش میتواند در مواقعی که بازار به صورت ریزشی است یا سریعا در حال افزایش قیمت است کاربردی باشد.

روش لیمیت (Limit) برای خرید و فروش ارز

پرکاربرد ترین و بهترین روش خرید و فروش ارز در صرافی بایننس روش حدی یا Limit میباشد. در این روش میتوانید قیمت مورد نظر خود را برای خرید یا فروش ارز وارد کنید. بدین ترتیب به محض اینکه قیمت بازار به حد تعیینی شما رسید ارز شما به صورت اتومانتیک فروخته یا خریداری میشود.

پشتیبانی از ارزهای دیجیتال معتبر

یکی از عوامل اعتبار بخشی به یک ارز دیجیتال ارئه آن در صرافی بایننس میباشد. تیم پشتیبانی این صرافی پیوسته در حال بررسی ارزهای دیجیتال جدید است. یک ارز دیجیتالتنها و تنها درصورت داشتن استاندارد های خاص و اعتبار سنجی قوی قادر به ورود به صرافی بایننس میباشد. این مسئله باعث شده که به محض اعلام این صرافی به ورود یک ارز دیجیتال جدید، قیمت آن چند برابر شود. در واقع تایید بایننس یکی از اصلی ترین مبانی اعتبار سنجی یک ارز دیجیتال میباشد.

آموزش گام به گام و تصویری ثبت نام در بایننس

ثبت نام در صرافی بایننس بسیار آسان و کاملا رایگان است. برای ثبت نام میتوانید از کامپیوتر یا موبایل استفاده کنید. در این آموزش به صورت گام به گام و تصویری نحوه ثبت نام صحیح در صرافی بایننس ارائه شده است. توصیه میشود برای انجام صحیح مراحل ثبت نام، به صورت همزمان با آموزش تصویری پیش روید.

نکات مهم پیش از شروع فرایند ثبت نام در Binance

پیش از شروع ثبت نام در سایت صرافی بایننس لازم است به نکاتی اشاره شود که در ادامه به آن اشاره شده است.

استفاده از فیلتر شکن برای تغییر ای پی ایران

برای ثبت نام در صرافی بایننس باید حتما آی پی ایران را با استفاده از فیلتر شکن تغییر دهید. برای این منظور میتوانید از آی پی کشور های اروپایی استفاده کنید. توجه داشته باشید که آی پی فیلتر شکن شما نباید بر روی آمریکا تنظیم شده باشد زیرا فعالیت Binance در آمریکا متفاوت است.

برای استفاده از بایننس توصیه میشود از آی پی کشورهایی مثل انگلیس فرانسه و یا آلمان استفاده شود. بعد از بت نام با آی پی یک کشور اگر از آی پی های دیگری نیز استفاده شود مشکلی برای شما پیش نمی آید.

استفاده از لینک تخفیف دار در هنگام ثبتنام بایننس

همانطور که گفته شد، یکی از بهترین راه های کاهش هزینه معاملات در صرافی بایننس استفاده از لینکهای تخفیف دار میباشد. لینکهای تخفیف دار که توسط حسابهای وریفای شده با موجودی بالا ساخته شده، هزینه معاملات را تا 20 درصد کاهش می دهند. برای استفاده از لینک های تخفیف دار کافیست بر روی لینک آنها کلیک کنید و سپس مراحل ثبت نام را انجام دهید. راه دوم استفاده از کد های تخفیف وارد کردن مستقیم کد تخفیف در صرافی Binance میباشد.

در اینجا دو نمونه از لینک تخفیف دار ثبت نام و کد تخفیف بالای ثبت نام آورده شده است. توجه نمایید که استفاده از یکی از این دو روش باعث منظور شدن دائمی تخفیف معاملات میشود. بنابراین نیاز به استفاده هم زمان از دو روش فوق نیست.

لینک تخفیف دار ثبت نام بایننس

کد تخفیف ارجاع بایننس

Y7QIXR9F

عدم استفاده از شماره موبایل ایران برای تایید حساب بایننس

سایت بایننس برای افزایش امنیت موجودی حساب کاربران از سیستم تایید دو عاملی (2FA) استفاده میکند. پس از انجام ثبت نام در Binance، نیاز است از یکی از روشهای ارسال پیامک یا رمزنگار گوگل، حساب خود را تایید کنید. این روش اعتبار سنجی برای هر بار برداشت از حساب شما نیز نیاز خواهد بود. اگر به شماره موبایل های خارجی دسترسی ندارید، به هیچ عنوان روش اعتبارسنجی پیامکی را انتخاب نکنید. به جای اعتبار سنجی پیامکی میتوانید از اپلیکیشن گوگل آسنتیکیتور (َAuthenticator) بر روی موبایل خود استفاده کنید.

آموزش تصویری ثبت نام در بایننس

در این قسمت به صورت گام به گام، نحوه صحیح ثبت نام در بایننس برای دسکتاپ و موبایل آورده شده است. پیشنهاد میشود شما نیز مراحل ثبت نام را به صورت همزمان و همراه با آموزش انجام دهید.

1- ورود به بایننس از طریق لینک تخفیف

اولین مرحله در ثبت نام سایت بایننس ورود به سایت بایننس از طریق لینک تخفیف ثبت نام میباشد. توجه داشته باشید اگر به صورت مستقیم وارد سایت بایننس شوید، باید کد تخفیف را به صورت دستی وارد کنید. همچنین میتوانید اپلیکسشن Binance را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید و کد تخفیف را به صورت دستی وارد کنید.

لینک تخفیف دار ثبت نام بایننس

 

2- شروع ثبت نام با وارد کردن ایمیل و کلمه عبور

ثبت نام از طریق لینک تخفیف دار معرف

درصورتی که از لینک تخفیف وارد صفحه ثبت نام شده اید، کافیست ایمیل و یک کلمه عبور وارد کنید. سپس با زدن تیک قبول قوانین و مقررات بایننس بر روی عبارت Register کلیک کنید. توجه نمایید که کلمه عبور انتخابی شما باید دارای ویژگی های زیر باشد.

  • حداقل شامل 8 کاراکتر باشد
  • حداقل دارای یک حرف بزرگ انگلیسی باشد
  • حداقل دارای یک عدد باشد

به عنوان مثال کلمه عبور شما در صرافی بایننس باید چیزی  شبیه Abcd@1234 باشد.

ثبت نام در بایننس

ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایل Binance

اگر قصد نصب مستقیم اپلیکیشن موبایل بایننس و دانلود آن از گوگل پلی یا اپ استور را دارید، لازم است کد تخفی را ب صورت دستی وارد کنید. برای این منظور ابتدا اپلیکیشن موبایل بایننس را بر روی موبایل خود نصب کنید. سپس یک ایمیل و کلمه عبود با شرایطی که در بخش قبلی توضیح داده شد انتخاب کنید. در مرحله به کد تخفیف را در بخش Referral ID وارد کنید. با وارد کردن کد تخفیف دار معرف، میزان تخفیفی که از هر معامله در Binance به شما تعلق میگیرد نمایش داده میشود.

کد تخفیف 10 درصد ارجاع Binance

Y7QIXR9F

کد تخفیف ثبت نام در بایننس

در مرحله بعد چک امنیتی بایننس را با کشیدن پازل شکل به نقطه صحیح تایید کنید.

چک امنیتی بایننس

تایید ایمیل و وارد کردن کد امنیتی

در مرحله بعد یک ایمیل از طرف سایت Binance به آدرس ایمیلی که در مرحله قبل وارد کرده بودید ارسال میشود. این ایمیل حاوی یک عدد 6 رقمی زرد رنگ است که باید در بخش Account verification وارد شود. اگر ایمیل مورد نظر را در یافت نمیکنید حتما بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک کنید.

تایید ایمیل بایننس

با تایید ایمیل اکانت شما در صرافی بایننس ساخت میشود. حال کافیست تنها نرم افزار شناسایی دو عاملی را فعال کنید تا امکان واریز و برداشت از حساب Binance خود را داشته باشید. برای این منظور با ادامه آموزش همراه باشید.

ابتدا بر روی Go to Dashbord در گوشه سمت راست کلیک کنید.

ورود به داشبرد

فعال سازی شناسایی دو عاملی بایننس

سپس صرافی بایننس برای شناسایی دوعاملی که امکان برداشت از حساب را برای شما فراهم میکند دو راه پیشنهاد میدهد. راه اول ارسال پیامک به موبایل است که در ایران قابل استفاده نیست. راه دوم استفاده از نرم افزار Google Authentication است که به راحتی بر روی گوشی موبایل نصب میشود.

بر رو دانلود نرم افزار Google Authentication کلیک و آن را دانلود کنید.

گوگل وریفیکیشن

این نرم افزار را میتوانید از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید.  در بخش سمت راست پایین Google Authenticator بر روی علامت + (بعلاوه) کلیک کنید. در این نرم افزار میتوانید با استفاده از اسکن QR کد و یا وارد کردن کد عددی تایید دو عاملی (2FA) بگیرید.

کد تایید بایننس

QR کد نمایش داده شده در بایننس را اسکن کنید و یا کد عددی را در نرم افزار گوگل آسنتیکیتور که دانلود کردید وارد کنید.

گرفتن نسخه پشتیبان (Back up) از Binance

یکی از مهمترین کارهایی که در ثبت نام بایننس باید انجام دهید گرفتن بک آپ یا نسخه پشتیبان است. توجه داشته باشید که تنها راه دسترسی شما به موجودی حساب خود در صورت مفقودی یا سرقت موبایل شما همین نسخه پشتیبان است. برای این منظور لازم است کد 16 رقمی که در مرحله قبل توسط Binance در اختیار شما قرار گرفته را در یاد داشت و در جای مطمئن نگهداری کنید.

کد بازیابی حساب بایننس

تایید نهایی شناسایی دو عاملی و آماده بودن اکانت برای استفاده

در انتها بعد از یادداشت کلمه بازیابی، بر روی Next کلیک کنید، بدین ترتیب به مرحله آخر ثبت نام میرسیم. در این مرحله یک کد به ایمیل شما ارسال میشود کا باید آن را در جای تایین شده وارد کنید. سپس به نرم افزار گوگل آسنتیکیشن که در مرحله قبل نصب نمودید مراجعه و کدی که به شما میدهد را در بخش مربوطه وارد کنید. توجه کنید که کد های این نرم افزار حداکثر یک دقیقه معتبر خواهد بود.

تایید بایننس

ورود شما را به معتبرترین صرافی ارز دیجیتال تبریک میگوییم! حساب شما در صرافی بایننس آماده استفاده است.

پاسخ به سوالات متداول درباره سایت صرافی بایننس

آیا امکان سرمایگذاری ایرانی ها در صرافی بایننس وجود دارد؟

آیا صرافی بایننس هک میشود؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست