ثبت درخواست تبدیل بیت کوین/ ریال

اگر قصد تبدیل بیتکوین به ریال و یا خرید بیت کوین از سایت را دارید، لطف فرم هوشمند زیر را پر کنید. بعد از پر کردن فرم ایمیلی از طرف پشتیبانی صرافی برای شما ارسال میگردد. این ایمیل شامل اطلاعات تکمیلی برای تکمیل خرید و فروش بیت کوین میباشد. در هر مرحله میتوانید با تماس مستقیم با پشتیبانی سایت با مشاورین خود در ارتباط باشید.

 • تماس با بیت کوین فور سیلز
  تماس تلفنی
 • تلگرام
  واتس آپ
 • آی دی تلگرام
  تلگرام

فرم درخواست خرید و فروش بیت کوین


درگاه پرداخت ریالی جهت خرید بیت کوین


خرید بیت کوین از سایت چه مراحلی دارد؟

خرید بیت کوین از سایت و تبدیل ریال به بیتکوین بسیار آسان و سریع است. در این بخش مراحل کامل تبدیل ریال به بیت کوین در سامانه خرید و فروش بیتکوین را شرح میدهیم.

1-پر کردن فرم خرید و فروش بیت کوین

اولین قدم برای تبدیل ریال به بیت کوین در سایت، پر کردن فرم خرید و فروش بیتکوین میباشد. در این فرم اطلاعات لازم برای تبدیل ریال به بیتکوین از جمله آدرس والت، مقدار بیت کوین مورد نیاز و اطلاعات احراز هویت از شما گرفته میشود. در ادامه به بررسی هر یک از این اطلاعات میپردازیم.

شکل زیر نحوه صحیح پر کردن فرم خرید بیتکوین را نمایش میدهد.

فرم خرید بیتکوین
نحوه صحیح پر کردن فرم خرید بیتکوین

مقدار بیت کوین برای تبدیل به ریال ایران

در فرم خرید بیتکوین، برای تبدیل ریال به بیت کوین، مقدار بیت کوین مورد نیاز خود را وارد میکنید. این مقدار میتواند به صورت کسری از بیت کوین مثلا 0.01 یا 0.6 و یا به صورت تومانی مثلا 100000 باشد. کارشناسان سایت پس از بررسی درخواست شما سریع مبلغ ریالی یا معادل بیتکوین مورد نیاز شما را محاسبه و به شما اطلاع میدهند.

احراز هویت برای تبدیل ریال به بیت کوین (خرید بیت کوین)

برای تبدیل ریال به بیتکوین (نه فروش آن) نیاز به اهراز هویت میباشد. این مرحله برای جلوگیری از واریز وجه بیت کوین از کارت هایی غیر از کارت متقاضی بیت کوین میباشد. برای احراز هویت لازم است تصویر کارت بانکی و کارت ملی خود را به همراه یک عکس سلفی برای ما ارسال کنید. عکس ارسالی باید دارای ویژگی های زیر باشد. لازم به توضیح است برای تبدیل بیتکوین به ریال و تومان نیازی به احراز هویت نمیباشد.

 • اعداد و حروف روی کارت بانکی و کارت شناسایی کاملا خوانا باشد.
 • بهتر است CVV2 کارت بانکی پوشانده شود.
شکل صحیح عکس احراز هویت
نحوه صحیح ارسال عکس احراز هویت برای خرید بیت کوین

ارسال تصویر احراز هویت از طریق سایت

در صورت احراز هویت از طریق سایت باید حجم تصویر ارسالی کمتر از 300 کیلو بایت باشد. در غیر این صورت هنگام بارگذاری تصویر در سایت با پیغام خطا مواجه خواهید شد.

ارسال تصویر احراز هویت از طریق واتس آپ یا تلگرام

روش دوم و آسانتر احراز هویت ارسال تصویر از طریق واتس آپ یا تلگرام است. در این صورت دیگر لازم نیست در فرم خرید بیتکوین، فیلد مربوط به احراز هویت را پرکنید. به جای آن میتوانید تصویر فوق را از طریق واتس آپ یا تلگرام برای کارشناسان ما ارسال کنید. توجه کنید که این بخش فقط برای تبدیل ریال به بیت کوین ضروری است.

2- دریافت ایمیل حاوی لینک پرداخت از طرف کارشناسان سایت

پس از تایید درخواست شما از طرف کارشناسان سایت، لینک پرداخت هزینه برای تبدیل ریال به بیت کوین برای شما ارسال میشود. در این ایمیل علاوه بر لینک پرداخت اطلاعات کاملی درباره قیمت بیتکوین و معادل ریالی آن و همچنین هزینه انتقال بیت کوین برای شما ارسال میشود.

محتوای ایمیل شامل:

 • مقدار بیتکوین مورد تقاضا
 • معادل ریالی بیت کوین مورد تقاضا
 • کارمزد انتقال بیتکوین در شبکه
 • لینک پرداخت معادل ریالی

میباشد.

در این مرحله ، میتوانید از طریق واتس آپ و تلگرام با کارشناسان ما برای خرید یا فروش بیتکوین در ارتباط باشید.

فروش بیت کوین به سایت چه مراحلی دارد؟

برای تبدیل بیتکوین به تومان نیازی به احراز هویت نمیباشد. کافی است فرم فروش بیت کوین را تکمیل و اطلاعات بانکی خود را وارد نمایید. پس از ارسال درخواست ایمیلی حاوی اطلاعات کیف پول و مبلغ قابل واریز برای شما ارسال میشود. بعد از انتقال بیت کوین از طرف شما، معادل ریالی آن در کمتر از 20 دقیقه در حساب شما خواهد بود.

مراحل تبدیل بیتکوین به ریال (فروش بیتکوین)

 1. تکمیل فرم فروش بیت کوین
 2. دریافت اطلاعات والت و قیمت خرید
 3. ارسال بیت کوین از طرف شما
 4. واریز وجه از طرف ما سایت به حساب شما در کمتر از 20 دقیقه
فهرست